Portalas Atvirutis.lt – tai visiškai naujas projektas Lietuvoje su unikaliu atvirukų projektavimo bei redagavimo įrankiu.

Atvirutis.lt idėja paprasta: apsilankę portale sukuriate norimo dizaino atviruką, nurodote sveikinimo tekstą bei adresatą.Gavusi Jūsų užsakymą, Atvirutis.lt komanda atspausdins Jūsų projektuotą atviruką, užrašys Jūsų nurodytą sveikinimą ir tradiciniu paštu atviruką išsiųs už Jus!

Atvirutis.lt suteiks galimybę ne tik pasveikinti artimuosius, giminaičius, draugus ar verslo partnerius neišėjus iš namų ar biuro, bet ir siųsti vienetines atvirutes.

Išskirtinis ir lengvai naudojamas atvirukų kūrimo įrankis padės lengvai sumodeliuoti svajonių atviruką.  Šis atvirukų redaktorius sukurtas aiškiai ir suprantamai netgi neįgudusiems vartotojams. Pateikus užsakymą, pagal virtualų atviruko modelį Atvirutis.lt atspausdins popierinį atviruką. Jūsų nurodytas tekstas taip pat gali būti spausdinamas ar užrašomas ranka.

Tinklapyje taip pat pateikiamas platus jau sukurtų atviručių pasirinkimas bei suteikiama galimybė individualiai redaguoti ir keisti šias atvirutes.

 

Dailė ir technologijos

 

Kryžiadžodžių kūrimo programa - lengvai, vos per kelias minutes galite sukurti savo kryžiažodį. Tinka bet kuriai pamokai. Į pirmąjį laukelį įrašykite pavadinimą, į 4-ą laukelį eilutėmis - žodį-atsakymą. Po tarpelio parašykite klausimą. Kitą žodį rašykite iš naujos eilutės.

Atkreipkite dėmesį: žodį ir atsakymą reikia rašyti be lietuviškų simbolių, t.y., š-s, ė-e, į-i ir pan. Klausimus galima rašyti su lietuviškais simboliais. Paspaudus "Create" sukuriamas jūsų kryžiažodis. Jei norite pasidaryti savo kryžiažodį, spausk čia.

Pasiklausykite radijo laidų:
Pasiklausykite radijo laidų: