BETT nugaltojai – speciali klasė matematikos mokymuisi internete

 

Matematikos mokymuisi anglai turi specialią svetainę adresu http://www.atschool.co.uk/.

Pradiniame lange matomas specialus mygtukas „Special needs“, jį spustelėjus, pakliūnama specialų puslapį, skirtą specialiųjų poreikių mokiniams

Mokytojų televizija – gerosios patirties sklaida vaizdu

 

Internete adresu http://www.teachers.tv/ galima rasti keletą vaizdo įrašų, kuriuose užsienio mokytojai kalba apie darbą su specialiųjų poreikių mokiniais. 

Šiuos išteklius galima rasti paieškos langelyje surinkus reikšminius žodžius „Specialneeds“. Kad būtų galima atsisiųsti filmuotą medžiagą ir elektroninius išteklius, būtina užsiregistruoti.

Specialieji poreikiai – gerosios patirties šaltiniai internete


Labai gausių gerosios patirties šaltinių sankaupa yra adresu http://www.inclusive.net/resources/sites/useful_sites.shtml.

Čia mokytojas, dirbantis su specialiųjų poreikių mokiniais, gali rasti aktualios informacijos (angl k.)

http://www.svietimopagalba.lt

Šios svetainės paskirtis - skleisti informaciją mokytojams, tėvams ir mokiniams apie švietimo pagalbos teikimą, jos organizavimą, ją reglamentuojančią įstatyminę bazę ir jos pasikeitimus, padėti mokytojams, tėvams ir vaikams ieškoti kylančių problemų sprendimo būdų. Siekiant įgyvendinti šį tikslą numatyta rengti ir talpinti informacinę metodinę medžiagą įvairiais aktualiais klausimais, kylančiais ugdymo(si) procese.

 -  tinklaraštis apie IKT mokykloje. 

Ištrauka iš tinklalapio autoriaus prisistatymo:

,,Sveiki,

esu interaktyvių mokymo priemonių specialistas vienoje, lietuviškoje kompanijoje. Dirbant tokioje įdomioje srityje kiekvieną dieną susiduriu su naujienomis internete apie įdomaus  mokymo galimybes. Dažnai lankausi lietuviškose mokyklose, susitinku su mokytojais, direktoriais pasikalbėti apie interaktyvių mokymo priemonių raidą Lietuvoje. Dažnai klausiu ko trūksta mokytojams? Ką galiu padaryti jog būtu maloniau dirbti “interaktyvioje klasėje” kurioje gausu technikos,programinės įrangos?

Dažnai man atsako jog labiausia reikia informacijos apie panaudojimo galimybes. Su šia mintimi ir nusprendžiau pradėti šį puslapį, kaip susitikimo vietą mokytojams pasisemti idėjų, žvilgtelėti į kitoje planetos pusėje esančias mokymo klases. Trumpiau tariant…pasidalinti sekmės istorijomis...''

 

Psichologė Ramunė Želionienė kalba apie iPhone programėles vaikams. Daugiau apie programėles sužinosite http://www.omnitel.lt/programeles  

 

 

Pasiklausykite radijo laidų:
Pasiklausykite radijo laidų: